Co to jest WOSK SOJOWY?

Na przestrzeni ostatnich lat, świadomość nas konsumentów znacznie wzrosła pod względem produktów, które spożywamy lub użytkujemy na co dzień. Pojęcie świadomych zakupów pozwala nam zdecydowanie odróżnić jakość oraz skład oferowanych na rynku produktów. Nie inaczej jest z produktami użytku domowego, takimi jak dodatki aromatyczne czy też surowce z jakich zostały wykonane produkty, z którymi mamy nieustanny kontakt w kuchni, salonie, czy tez w sypialni. Wszyscy dbamy o własne zdrowie, poczucie bezpieczeństwa oraz psychiczny komfort w domowym zaciszu. W przypadku dostępnych na rynku  świec do użytku domowego, możemy wyróżnić  bardzo wiele produktów oferujących przeróżne zapachy, którym bardzo często ulegamy, nie zwracając uwagi na ich skład oraz pochodzenie materiału palnego.

Wosk sojowy stanowi jedną z najzdrowszych oraz najbardziej ekologicznych form przyjmowaną przy produkcji świec zapachowych.  Wosk pozyskiwany z nasion soi jest bezpieczny dla osób cierpiących na wszelkiego rodzaju infekcje układu oddechowego, przeziębienia czy też alergie. Cały proces palenia generuje 90% mniej substancji smolistych przedostających się do pomieszczenia niż świece np. parafinowe. Dodatkowo świece z wosku sojowego są biodegradowalne, nie powodują bólu głowy, oczyszczają powietrze z kurzu, metali ciężkich, bakterii oraz wirusów. Możecie nimi zrobić sobie nawet masaż. 

Użytkowanie świec zapachowych pozwala jednocześnie zachować poczucie dbania o jakość powietrza we własnych domu, jak również cieszyć się ulubionymi zapachami w salonie lub sypialni.

Wosk sojowy jest produktem zarówno ekologicznym jak i ekonomicznym. Jego temperatura palenia jest znacząco niższa od produktów z innego surowca, co czyni go unikatowym produktem na rynku. Już świeca o niewielkich rozmiarach pozwala na palenie przez wiele godzin. Warto też zaznaczyć, że jeżeli gdzieś rozleje się Wam wosk wystarczy to miejsce przeprać wodą z mydłem. 

Wosk sojowy w połączeniu z naturalnymi aromatycznymi olejkami zapachowymi wypełnia na długo całe pomieszczenie swoim aromatem. Wprowadza w niepowtarzalny klimat danego pomieszczenia, czyniąc go oryginalnym dla każdego, kto się w nim znajdzie.

Co ważniejsze jest bezpieczny dla dzieci. Wosk z nasion soi w procesie produkcji, ani podczas palenia  nie szkodzi człowiekowi i jego zdrowiu. Jeżeli w Waszym domu biegają małe dzieci, które lubią próbować różnych rzeczy, to nie macie się czego obawiać – naturalny wosk im nie zaszkodzi !!!

Podsumowując, wybierając świece z wosku sojowego możecie czuć się w 100% bezpieczni. Nie dość, że oczyści Wam pomieszczenie z fruwających bakterii oraz zarazków, to wprowadzi niezapomniany zapach domowego spokoju, smaku słodkości, goryczy, aromatycznych kwiatów lub owocowego raju. Ich stosunek ceny do ilości przepalonego czasu, całkowicie pokrywa się z oczekiwaniami nawet największych fanów pachnących dodatków użytku domowego. 

 

Najczęściej kupowane zapachy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl