Jak powstała marka AMULLET?

 

Witajcie Drodzy Wielbiciele naturalnych świec zapachowych!

 

Jesteśmy producentem na skalę lokalną unikalnych świec zapachowych, tworzonych według własnej, indywidualnej receptury. Inspiracją do wejścia na rynek z własnymi produktami była dla nas fascynacja, a także samo użytkowanie tego typu produktów, dostępnych w wielu sklepach z akcesoriami domowymi.

Użytkując zakupione świece dokonywaliśmy recenzji zakupionych produktów. Mimo wszystko zawsze czuliśmy niedosyt - zapachowy jak i jakościowy. Wiecie jak to jest, świece powinny pachnieć, nie powinny się "tunelować" i co też jest ważne, długo i równomiernie się palić.  Dostrzegliśmy, iż większość świec pachnie, ale tylko do momentu odpalenia. Później nie czujemy przeważnie już nic. Wielokrotnie wyrażaliśmy nasze zdziwienie, gdy świeżo zakupiona świeca, po zapaleniu już nie wytwarzała żadnego zapachu - no chyba, że wsadziło się w nią nos. Pewnego dnia zdecydowaliśmy, iż spróbujemy sami dla siebie wytworzyć taką świecę, nie wierząc już w marketingowe zagrywki wielu dostawców świec zapachowych. Po wielu próbach, wyprodukowaliśmy świece na własny użytek. Przyznamy, że miło było słyszeć, a zarazem widzieć zdziwienie naszych znajomych oraz rodziny, którzy po chwili od wejścia do naszego domu, komentowali "Ooo...co tak fajnie pachnie, jakie ciasto robicie?" lub "..jaki to zapach macie podłączony do kontaktu ?!..."

My, niewzruszeni licznymi już komentarzami naszych gości, wyłącznie wskazywaliśmy na palącą się na stole świecę naszej produkcji....Z każdą wizytą gości, otrzymywaliśmy coraz więcej komplementów względem naszego produktu. Usłyszeliśmy m.in., iż jest to idealne na złagodzenie aromatów zwierzątek domowych, wprowadzenie bardzo romantycznego klimatu do salonu lub sypialni. Tak też, zostaliśmy poproszeniu o możliwość zrobienia takich świec dla naszych znajomych oraz członków rodziny. Po pewnym czasie usłyszeliśmy, iż nasze świece zdecydowanie zastąpiły sztuczne zapachy wtykane do kontaktów, spreje, czy lepkie kostki uwalniające zapach w pomieszczeniach, a tym bardziej inne świece.

 

Gdy większość już ochłonęła i w pełni przyzwyczaiła się do używania świec naszej produkcji, rozpoczęła się kolejna fala zapytań od naszych fanów, "...a z czego są te świece, co za czary tam odprawiacie, że ja czuję się o wiele lepiej, jak palę wasze świece..." Tak też zaczęliśmy uświadamiać wszystkich, jakie zalety posiada wosk z nasion soi. Zaskoczenie było niemałe. I tak stworzyliśmy już niezliczone ilości świec dla naszych już stałych użytkowników oraz dla osób nieznających naszego produktu (to na prezent, to na randkę w domowym zaciszu, to na orientalną kolację przy sushi, a nawet do biura).

 

Otrzymując bardzo dużo pochlebnych opinii o naszych świecach, zdecydowaliśmy, iż wyjdziemy z nimi do wszystkich. Jesteśmy otwarci na kreatywność naszych klientów, przyjmujemy do analizy wszystkie WASZE pomysły, realizując również indywidualne zamówienia względem zapachów. Tak też powstała nazwa naszej marki AMULLET, niewielkiego talizmanu, który odzwierciedla unikalny charakter oraz indywidualne cechy osobowościowe, zamknięte w zapachu, który wyraża własne JA.

Dziękujemy, że tworzycie z nami nasz wspólny aromatyczny klimat!

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@amullet.pl lub telefonicznie pod numerem 668233446.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
amullet.pl

Najczęściej kupowane zapachy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl