Promocje
Świeca Zapachowa CZEKOLADA NA PALNIKU
Świeca Zapachowa CZEKOLADA NA PALNIKU
39,00 zł 31,20 zł
szt.
Świeca Zapachowa TARTA DYNIOWA
Świeca Zapachowa TARTA DYNIOWA
39,00 zł 31,20 zł
szt.
Świeca Zapachowa GORĄCA SZARLOTKA
Świeca Zapachowa GORĄCA SZARLOTKA
39,00 zł 31,20 zł
szt.
Świeca Zapachowa PIKANTNE MANDARYNKI
Świeca Zapachowa PIKANTNE MANDARYNKI
39,00 zł 31,20 zł
szt.
Świeca Zapachowa W GÓRSKIEJ CHACIE
Świeca Zapachowa W GÓRSKIEJ CHACIE
39,00 zł 31,20 zł
szt.
Świeca Zapachowa CZEKOLADA NA PALNIKU
Świeca Zapachowa CZEKOLADA NA PALNIKU
59,00 zł 47,20 zł
szt.
Świeca Zapachowa TARTA DYNIOWA
Świeca Zapachowa TARTA DYNIOWA
59,00 zł 47,20 zł
szt.
Regulamin zakupów

 

REGULAMIN ZAKUPÓW SKLEPU INTERNETOWEGO

amullet.pl

 

 • 1

Postanowienia ogólne

 1. Sklep internetowy www.amullet.pl zwany dalej "Sklepem" prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu.
 2. Właścicielem Sklepu jest: Kwiaciarnia Anna Szewczyk, ul. Broniewskiego/Braci Załuskich, NIP: 525-100-58-36, REGON: 011134730, adres email: sklep@amullet.pl.
 3. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.
 4. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.
 5. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 6. Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych.

 

 • 2

Zamówienia

 1. Zamówienia można składać w następujący sposób:
 • poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.amullet.pl
 • emailem na adres dostępny na stronie internetowej sklepu: sklep@amullet.pl
 • telefonicznie na numery przeznaczone do składania zamówień, dostępne na stronie internetowej Sklepu w zakładce Kontakt.

 

 1. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia emailem lub telefonicznie. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.
 2. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy.
 3. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia zamówienia poprzez wybór formy płatności oraz rodzaju dostawy.
 4. Do każdego zakupionego towaru dołączany jest dowód zakupu. W przypadku, gdy Kupujący wyraża wolę otrzymania faktury winien zaznaczyć ten fakt przy składaniu zamówienia podając dane do wystawienia faktury.

 

 • 3

Płatności

 1. Klient ma do wyboru formy płatności określone w zakładce Formy płatności.
 2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.
 3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.

 

 • 4

Wysyłka towaru

 1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm wysyłkowych (np. Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej) lub udostępnia do odbioru przez klienta w określonych punktach odbioru.
 2. W przypadku płatności za pomocą karty płatniczej, termin realizacji zamówienia jest liczony od chwili pozytywnej autoryzacji transakcji.
 3. W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu.

 

 • 5

Reklamacje

 1. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu, na koszt Sklepu, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.
 2. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności.
 3. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.
 4. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

 

 • 6

Prawo odstąpienia od umowy

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014  roku o prawach konsumenta(Dz. U. z 2014, Nr 22, poz. 827) w okresie do  14  dni od objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta,  ma on prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn i bez ponoszenia kosztów, według ogólnych zasad wynikających z przepisów ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. z 2014 poz. 827) w rozdziale 4.
 2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
 3. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 4. Konsument jest zobowiązany do poniesienia bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy.
 5. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu.
 6. W terminie 7 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota.
 7. Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi w przypadkach określonych w ustawie, o której mowa w ust. 1 powyżej.

 

 • 7

Ochrona prywatności

 1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia.
 2. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.
 3. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

 

 • 8

Własność intelektualna

   

Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

 

 • 9

Instrukcja obsługi użytkowania świec oraz wosków do palenia marki Amullet.pl

 

 1. Świecę pozostawiamy zapaloną na okres 2-4h. Dłuższe palenie wosku sojowego może spowodować obniżenie efektywności zapachowej świecy, czego efektem jest przegrzanie wosku oraz utlenianie się aromatu. W przypadku kostek z wosku sojowego do kominka, czas palenia określony jest w opisie produktu.
 2.  Po każdym zgaszeniu świecy i po zastygnięciu wosku przycinamy jej knoty celem usunięcia wypalonych końcówek mogących powodować kopcenie, co za tym idzie mieszanie się zapachu wraz z zadymionym rozdwojonym knotem. W przypadku wypalenia aromatu z wosku zapachowego do kominka, należy go pozostawić na okres do zastygnięcia w zbiorniku przeznaczonym do podgrzewania, a następnie usunąć i wyczyścić pojemnik przed kolejnym użytkowaniem.
 3.  Zapaloną świecę umieszczamy z dala od przeciągów, otwartych okien. Płomień powinien spalać się powoli oraz równomiernie, bez widocznego migotania.
 4.  Podczas palenia, jak i po ugaszeniu świecy/wosku do kominka zachować szczególną ostrożność przy przenoszeniu świecy/kominka. Zaleca się ustawić produkt w odpowiednio bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci oraz zasięgu zwierząt domowych.           
 5.  Rozgrzany wosk może spowodować oparzenia przy bezpośrednim kontakcie ze skórą. Naczynie również jest gorące od wytworzonej temperatury w procesie palenia świecy.
 6.  Zgaszonej świeczce pozwól ostygnąć do 20min, by następnie przykryć ją specjalnie przeznaczoną pokrywką (jednocześnie podstawką). Przykrywając świecę korkową podstawą pozwolisz zminimalizować proces utleniania się zapachu w procesie stygnięcia wosku.
 7.  W okresie jesienno/zimowym świecę należy odpalać w temperaturze pokojowej. Nie odpalać świecy bezpośrednio po przyniesieniu z zewnątrz. Zimny pojemnik na świece przy kontakcie z płomieniem może spowodować pęknięcie naczynia.
 8.  Świece proszę podpalać wyłącznie w obecności osób dorosłych. Produkt łatwopalny, chronić przed dziećmi.
 9.  Produkt nie do spożycia.

 

 • 10

Wejście w życie i zmiany Regulaminu

 1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.
 2. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony.
 3. Zmiany Regulaminu zostaną opublikowane na stronie Sklepu.
 4. Informacja o zmianach Regulaminu zostanie przesłana Klientowi na adres email wskazany w zamówieniu.
 5. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie po upływie 14 dni od dnia ich publikacji w sposób określony w ust. 3.
 6. Sklep uznaje, iż Klient zaakceptował zmiany regulaminu, jeśli nie wypowiedział umowy do końca upływu okresu wskazanego w ust. 5.

 

Najczęściej kupowane zapachy
Tester zapachowy - Zapachy Jesienne
Tester zapachowy - Zapachy Jesienne
2,99 zł
szt.
Tester Zapachowy - Zapachy Drzewne
Tester Zapachowy - Zapachy Drzewne
2,99 zł
szt.
Tester Zapachowy - Zapachy Deserowe
Tester Zapachowy - Zapachy Deserowe
2,99 zł
szt.
Świeca Zapachowa DOTYK KASZMIRU
Świeca Zapachowa DOTYK KASZMIRU
39,00 zł 31,20 zł
szt.
Tester Zapachowy - Zapachy Ziołowe
Tester Zapachowy - Zapachy Ziołowe
2,99 zł
szt.
Świeca Zapachowa JESIENNY GANEK
Świeca Zapachowa JESIENNY GANEK
19,90 zł 15,92 zł
szt.
Świeca Zapachowa CIASTECZKO, MNIAM !
Świeca Zapachowa CIASTECZKO, MNIAM !
39,00 zł 31,20 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl